Epson Maintenance Box ET-7700
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 47 mm |
| Brutokaal | 0.057 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 128 mm |
| Brutolaius (mm) | 45.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00027072 m |
| Netokaal | 0.037 kg |
| Paber/Papp | 17 g |
| PET | 1 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2 g |
| Producer product family | Maintenance Box |
| Producer product name | ET-7700 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvad tooted | EcoTank ET-7750, EcoTank ET-7700 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson maintenance box et-7700, c13t04d000, epson, tindid ja toonerid

